event
Åpent møte
04
mars 2024
Vi inviterer til et informativt webinar for de som er interessert i å lære mer om det regulatoriske tilknyttet medisinsk utstyr!
Bli med på vårt webinar om Medical Device Regulation (MDR) for en bedre forståelse av de regulatoriske kravene. Her vil du få både faglig påfyll, og muligheten til å stille spørsmål underveis. I webinaret kan du lære mer om MDR uten å verken måtte forlate kontoret eller reise til seminarlokalet. Webinaret er ikke minst helt gratis!
Tid og sted:
Dato: 04.03.2024
Klokkeslett: 13:00-14:15
Sted: Digitalt over Teams
Målgruppe: Webinaret passer godt for bedrifter innenfor medisinsk utstyr, eller for de som er usikker på om deres løsning anses som et medisinsk utstyr. Det er derimot åpent for alle som ønsker å delta!
Agenda:
Per-Anders Elvertrø (regulatorisk leder) og Dorothea Malli (QA & RA Specialist), Inventas
Ira Sharma Sankhayan, leder, Yallow
Utarbeiding av regulatorisk strategi
Yallow er et norsk design- og produktutviklingsbyrå spesialisert i helseteknologi og life science. Yallow er en ISO 13485-sertifisert design- og utviklingspartner spesialisert innen medisinsk og helseteknologi.