event
Åpent møte
13
november 2018
Norges nasjonale e-helsekonferanse, EHiN, arranges i Oslo Spektrum 13. og 14. november. Nå får oppstartsselskap gode priser for å delta.
EHiN 2018 ønsker å fremme bredden av løsninger og tjenester innenfor e-helse og gir deltakerne over 150 spennende foredragsholdere, parallelle sesjoner og debatter, samt et dynamisk expo-område i Oslo Spekturm med utallige muligheter for partnere.
Med tema i fokus, presenteres alt fra sikkerhet, psykisk helse, innovasjon, forskning, helsedata, digitale legemidler og mye mer.
En viktig del av konferansen er å få kompetanseutveksling mellom teknorevolusjonen og helsesektoren, fordi god og meningsfull innføring av teknologi er sentral i all strategi for fremtidens helseprosesser. EHiN ønsker mangfold ved å gi plass og eksponeringsmulighet for alle.
Vi tilbyr bedrifter uten store nansielle muskler, men med gode løsninger,
partnerpakker og ulike plasseringsmuligheter.
EHiN spirende bedrifter
Tilbudet gjelder små bedrifter i oppstartsfasen. Plassering tilpasses venue og avhenger av antall bedrifter.
Pris kr. 3.000,- eks.mva. for utstillingsplass og 1 flexibillett
EHiN Lab
Tilbudet gjelder små bedrifter i oppstartsfasen. Plassering tilpasses venue og avhenger av antall bedrifter.
Pris kr. 7.000,- eks.mva. for utstillingsplass og 1 flexibillett
EHiN Paviljongområde
Her blir bedriften en del av historien som skisserer e-helse gjennom et menneskets livsløp.
Pris kr. 30.000- eks.mva. for utstillingsplass og 2 billetter (1 flexi og 1 for crew på stand)
Felles for alle
• Hver enkelt bedrift får plassering på ehin.no/startup med logo og kortfattet tekst som beskriver hva hovedfokuset deres er.
• Link til deres mailadresse hvor deltakere/bedrifter kan ta direkte kontakt for møtebooking under konferansen
• Promotering i nyhetsbrev, web og sosiale medier.
EHiN-konferansen gjør en vurdering av hver enkelt bedrift for best mulig plassering i expo/venue.
Målet er å skape synlighet, god logistikk og flyt for både bedrifter og deltakere.
Relaterte dokumenter: